משרות


מנהל נכסים - רעננה, ישראל - 54353

רילטי אקזקיוטיב רעננה מתרחבת!!

לרשת הנדלן הבינלאומית רילטי אקזקיוטיב דרושים סוכני/ות נדל״ן לסניף רעננה.

אם אתם/ן מחפשים/ות מקום לבנות בו קריירה בתחום הנדל"ן - המשרה הזו בשבילכם/ן!

הכשרה מקצועית תינתן על חשבון החברה למצטרפים/ות לרשת!

ללא הגבלת גיל!

חריצות,אמינות,יושר,יחסי אנוש טובים ,

יכולת הנעה עצמית,עבודה בצוות

והחשוב מכל מוטיבציה גבוהה להצלחה.

רכב חובה.

המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

לא חייב ניסיון קודם

בונוסים על בסיס הצלחה


הגש מועמדות עכשיו

מנהל נכסים - הוד השרון, ישראל - 3532

זהו אחד התחומים שבהם תוכל להשתמש להוספת תיאור התפקיד אל האתר שלך. אתה יכול לערוך את כל הטקסט הזה ולהחליף אותו עם כל מה שאתה רוצה לפרסם על עבודות המוצעים על ידך ואת החברה שלך. ערוך את הדף 'משימות' שלך בכרטיסייה 'דפים' על ידי לחיצה על הלחצן ערוך.
זהו אחד התחומים שבהם תוכל להשתמש להוספת דרישות עבודה אל האתר שלך. אתה יכול לערוך את כל הטקסט הזה ולהחליף אותו עם כל מה שאתה רוצה לפרסם על עבודות המוצעים על ידך ואת החברה שלך. ערוך את הדף 'משימות' שלך בכרטיסייה 'דפים' על ידי לחיצה על הלחצן ערוך.
זהו אחד האזורים שבהם אתה יכול להשתמש עבור הוספת בונוסים עבודה אל אתר האינטרנט שלך. אתה יכול לערוך את כל הטקסט הזה ולהחליף אותו עם כל מה שאתה רוצה לפרסם על עבודות המוצעים על ידך ואת החברה שלך. ערוך את הדף 'משימות' שלך בכרטיסייה 'דפים' על ידי לחיצה על הלחצן ערוך.
זהו אחד התחומים שבהם תוכל להשתמש להוספת הטבות עבודה באתר שלך. אתה יכול לערוך את כל הטקסט הזה ולהחליף אותו עם כל מה שאתה רוצה לפרסם על עבודות המוצעים על ידך ואת החברה שלך. ערוך את הדף 'משימות' שלך בכרטיסייה 'דפים' על ידי לחיצה על הלחצן ערוך.
זהו אחד התחומים שבהם אתה יכול להשתמש עבור הוספת תפקיד אחריות על האתר שלך. אתה יכול לערוך את כל הטקסט הזה ולהחליף אותו עם כל מה שאתה רוצה לפרסם על עבודות המוצעים על ידך ואת החברה שלך. ערוך את הדף 'משימות' שלך בכרטיסייה 'דפים' על ידי לחיצה על הלחצן ערוך.
הגש מועמדות עכשיו